ÕHINAPÕHINE

Meie tiim

Õhinapõhine Podcastis on kokku 9 tiimiliiget.

Käthriin Steinberg

AVALIKUD SUHTED

Tagab, et me väljaspool tiimi ka inimestega räägiks. Jälgib, et otsused saaksid tehtud. Toimetab kardinate taga ning tänu talle jõuavad meie episoodidesse külalised.

Sarah-Elisabeth Haidak

Saatejuht

Meie nägu ja hääl, mis maailma poole suunatud. Energiline ja uudishimulik ning piisavalt terav, et kuulata ja vaadata lõpmatult.

Aldo Ohno

VIDEOTÖÖTLUS

Kogemustega videotöötlus-master, kes teeb pulli, videomaagiat ja hoiab tiimi tuju üleval. 

Triinu-Gerda Kruusalu

SOTSIAALMEEDIA

Liitus meiega 2023 talvehooajal. On juba olnud saatejuht, tagab meie nähtavuse kõikidel platvormidel ning jälgib et meie podcasti visioon edasi liiguks.

Karl Tiedemann

VIDEOTÖÖTLUS

Võtab initsiatiivi, et viia täide oma pähe tulevaid ideid. On juhtinud podcasti, olnud kaameramees ja tegeleb videotöötlusega. Hunt kriimsilmal on 7 ametit, Karlil 8.

Reimo Vellemaa

Produtsent

On olnud meeskonnas algusest peale. Ei tee palju, kuid ilmub igale salvestusele ja mõnikord sunnib tiim teda saadet juhtima. Üks neist, kes vastutab podcasti rööpast välja minemise eest.

Katarina Suu

Üks meie podcasti järjepidavamaid kuulajaid. Hoiab asju korras ja tagab, et kõik saaks õigeaegselt tehtud. Alati itsitamas. Esimene hooaeg tema jaoks, kuid jõudnud kõige muu kõrvalt mitut saadet juhtida.

Andreas Kase

Videotöötlus

Rahulik ja vastutustundlik. Meie kogenud videotöötleja ja kaameramees, kes tegutseb telgitagustes ning veendub, et episoodid valmis saaks.

Maria Reks

Tuli kaamerat hoidma, kuid jäi, et teha kõike muud. On olnud oma debüüthooajal juba saatejuht, ideede generaator, fotograaf. Temaga rääkimine on päriselu ASMR-kogemus.

Hoiame ühendust

Asukoht

Pärnu mnt. 62, 10135 Tallinn

KONTAKT

Email: ohinapohine@tktk.ee